Bezpieczeństwo - Wirtualne Żory

Kredyt pogodny 

Policjanci, księża, przedstawiciele władz miasta i rad dzielnic rozmawiali wczoraj w kościele z mieszkańcami Żor na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Organizatorzy społecznej debaty przede wszystkim zachęcali zgromadzonych do rozsądnych i kulturalnych zachowań na drogach.
Źródło zory.slaska.policja.gov.pl

Wczoraj w ręce mundurowych wpadł poszukiwany listem gończym 52-latek, który został ujęty przez pracowników ochrony na kradzieży sklepowej. Po wystawieniu mandatu karnego, mężczyzna został przekonwojowany do jednego ze śląskich zakładów karnych.
Źródło zory.slaska.policja.gov.pl

Kryminalni z Żor zatrzymali 25-latka, który okradał swoją dziewczynę, by spłacić zaciągnięte długi. Stróże prawa odzyskali również przedmioty warte ponad 10 000 złotych i rozliczyli z przestępczej działalności bezwzględnego narzeczonego. Mężczyzna usłyszał już policyjne zarzuty i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło zory.slaska.policja.gov.pl

Policjanci z Żor apelują do mieszkańców o czujność i rozwagę. Wczoraj na terenie miasta doszło do kradzieży w wyniku, której 80-letni żorzanin stracił 2 000 złotych. Mężczyzna został okradziony po tym, jak zlitował się nad nieproszonym gościem. Sprawcy szuka Policja.
Źródło zory.slaska.policja.gov.pl

Nawet do 3 lat pozbawienia wolności grozi 38-letniemu mieszkańcowi Żor, który podczas interwencji naruszył nietykalność cielesną i znieważył policjantów. Pijany mężczyzna szarpał ich za mundur, gdy ci przeszkodzili mu w akcie agresji skierowanym wobec żony.
Źródło zory.slaska.policja.gov.pl

pressta cdest

Nasze forum

Could not connect to MySQL.

Z albumu WŻ

WŻ Historia
WŻ Historia

Kalendarium

dziś są imieniny:
Leona, Ludomira, Zenobiusza
wszystkiego najlepszego
życzy redakcja.

Urząd Miasta

Aktualności

Aktualności Urząd Miasta Żory

MOK Żory