Kraj - Wirtualne Żory

Kredyt pogodny 

- Gdybym nie miał mocnych dowodów, ludzi którzy poświadczą moją dobrą postawę, usunąłbym się w cień, nie byłbym na pierwszej linii frontu - oznajmił w programie #dzieńdobrypolsko poseł PiS Krzysztof Łapiński. Odniósł się w ten sposób do zamieszania wobec swojego partyjnego kolegi, Stanisława Piotrowicza. Zaznaczył jednak, że nie ma na myśli zrzeczenia się poselskiego mandatu. wiadomosci.wp.pl

• Prezes TVP S.A., Janusz Daszczyński pisze list do pracowników • Uważa, że jego kadencja została skrócona bez żadnej przyczyny, wbrew zasadom demokratycznego państwa • Podkreśla, że Telewizję Polską pozostawia w dobrej kondycji programowej i finansowej • Słowa podziękowania skierował do wszystkich pracowników, którzy tworzyli i przekształcali programy telewizyjne, rezygnując z ich tabloidyzacji wiadomosci.wp.pl

pressta cdest

Nasze forum

Z albumu WŻ

WŻ Historia
WŻ Historia

Kalendarium

dziś są imieniny:
Ilony, Bronislawa, Heleny
wszystkiego najlepszego
życzy redakcja.

Urząd Miasta

Aktualności

Aktualności Urząd Miasta Żory
 • Rodzinne ściganie na rolkach w Parku Cegielnia

  Jeśli lubicie jeździć na rolkach i chcielibyście sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z innymi mieszkańcami miasta, to ta inicjatywa z pewnością się Wam spodoba. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach  organizuje pierwszą edycję „Rodzinnego ścigania na rolkach”.

  Read more...

 • Młodzi piłkarze wybiegli na murawę, by uczcić pamięć Darka Budnioka

  Po raz siódmy najlepsi młodzi piłkarze z regionu przyjechali do Żor, by sprawdzić swoją formę przed startującym sezonem, a jednocześnie uczcić pamięć zasłużonego sportowca i wychowawcy młodzieży podczas Turnieju Piłki Nożnej im. Darka Budnioka.

  Read more...

 • Silesia.na_Głos czyli muzyczne spotkanie z muzeum

  Czym jest muzyczna tożsamość? Tego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania z muzykami biorącymi udział w projekcie Silesia.na_Głos. Z Adamem Olesiem i Dominiką Kierpec-Kontny, związanymi z projektem Hurdu_ hurdu będzie można porozmawiać już dziś w Muzeum Miejskim w Żorach.

  Read more...

MOK Żory